Meble kuchenne na wymiar – nowe tchnienie designu na wnętrzarskiej mapie Trójmiasta

Niewiele jest kuchni, na które można patrzeć godzinami i nadal wzbudzają nasz zachwyt. Podróżujemy po świecie, odwiedzamy różne domy i mieszkania, a w nich znajdujemy bardzo podobne do siebie kuchnie. Trendy zmieniają się nieustannie, ale niewiele jest osób, które wychodzą spoza ich ram, tworząc własne, wyjątkowe aranżacje. Właśnie dlatego marka Halupczok – lider wśród ekskluzywnych mebli kuchennych na wymiar dotarła także do Trójmiasta. Czym zaskakuje nowy showroom?

Kuchnie w 2020 roku – czego oczekiwać?

Zmieniające się stale trendy w aranżacjach kuchni przynoszą nam w tym roku powiew świeżości. Przede wszystkim projektanci stawiają na otwarte przestrzenie, w których kuchnia jest głównym elementem, połączonym z jadalnią bądź salonem. Open space w domu? To możliwe! Dzięki temu staje się ono dostępne i łatwe do zaaranżowania. Niepotrzebne ściany, które blokują przenikanie światła dziennego, odchodzą w zapomnienie, a kuchnia może być powiększona o więcej miejsca do przechowywania. Co jeszcze jest modne w 2020 roku? Na pewno unikatowe faktury i ekstrawaganckie, luksusowe materiały. Łączenie różnorodnych form sprawi, że kuchnia będzie wyglądać wytwornie, a przede wszystkim można do niej dopasować różne dodatki. Nie bój się korzystać więc z wyszukanych materiałów i wyróżniać na tle innych aranżacji.

Kuchnie na wymiar Gdańsk – nowość w Trójmieście

Trójmiasto to przede wszystkim połączenie wielu stylów architektonicznych. Najwięcej jest ich w Gdańsku, ale cała trójmiejska aglomeracja to mariaż form. Dzięki temu mieszkając tu, można urządzić wnętrze w takim stylu, na jaki tylko przyjdzie nam ochota. Żadne miasto nie ma tak spójnie zaplanowanego połączenia stylów, jak Gdańsk. Pewnie dlatego wybór kolejnego salonu Halupczok, padł właśnie na to wyjątkowe miasto. Trójmiejska aglomeracja zyskała więc nowe miejsce, w którym miłośnicy wyszukanego stylu kuchni, znajdą idealne rozwiązanie dla siebie. Chcesz poczuć, że Twoje wnętrze jest naprawdę ekskluzywne? Odwiedź showroom Kuchnie Gdańsk Halupczok. To właśnie tam bramy kuchennych niebios przy Grunwaldzkiej 211 (City Meble) otwierają się każdego dnia dla prawdziwych koneserów mebli kuchennych.

Kuchnie Halupczok

Co znajdziesz w nowym schowroomie Halupczok Gdańsk? Przede wszystkim najnowsze kolekcje mebli kuchennych marki Halupczok. Szczególnie przyciągająca uwagę jest kolekcja Marrone – kojąca zmysłowość. To połączenie wyjątkowych dekorów i kolorów. Z jednej strony marmurowy wzór, z drugiej – antyczny brąz, wchodzący w ponadczasową miedź. Takie połączenie w dużej, przestrzennej kuchni sprawi, że poczujesz się jak w rzymskiej świątyni. W zupełnie innym tonie jest kuchnia z kolekcji Imperia – liczne zdobienia, frezowania i zaryzowane słoje, dodają jej klasycznego sznytu. Jednak największe wrażenie robi jej obszerna zabudowa, która jednocześnie jest bardzo funkcjonalnym rozwiązaniem na przechowywanie kuchennych akcesoriów. Za to kuchnia Marsala to inspiracja dla miłośników natury. Motyw jodełki, zastosowany we frontach, to wysublimowany kunszt wykonania, którego nie powstydziłby się żaden artysta. Do tego specjalny miniogródek, który wyeksponuje aromatyczne zioła, stworzy piękny kontrast z lekko marmurowym blatem i z pewnością przyciągnie uwagę gości. Takiego rozwiązania można spodziewać się tylko w luksusowych wnętrzach. Z pewnością te kolekcje, jak i wiele innych, które znajdziesz w gdańskim salonie Halupczok, zainspirują Cię do stworzenia kuchni idealnej.