Gdańsk – mieszkanie deweloperskie od firmy Budros – przegląd inwestycji

Budros jest w trakcie realizacji kilku inwestycji mieszkaniowych w Gdańsku oraz na jego obrzeżach. Zainteresowani zakupem swojego własnego lokalu na Pomorzu mogą obecnie wybierać spośród trzech propozycji gdańskiego dewelopera – Myśliwska 24, Nowe Kowale Plus oraz Duet Jaśkowa Dolina, którego sprzedaż ruszy niebawem.

Gdańsk – deweloper Budros i jego aktualne inwestycje

Budros skupia się obecnie wokół możliwości, jakie daje Gdańsk. Deweloper aktualnie rozwija trzy swoje projekty, o których wspomniano powyżej. Powstające w ich ramach osiedla położone są w różnych zakątkach Gdańska – poza Nowe Kowale Plus – więc każdy z przyszłych właścicieli mieszkań może wybrać odpowiadającą mu okolicę. Czym pokrótce charakteryzuje się każda z tych inwestycji?

Gdańsk – mieszkanie deweloperskie od Budrosa

Duet Jaśkowa Dolina

Gdański deweloper jest w trakcie wzmożonych prac między innymi nad inwestycją Duet Jaśkowa Dolina. Mieszkania położone są, jak sama nazwa wskazuje, na ulicy Jaśkowa Dolina w dogodnej dzielnicy Górny Wrzeszcz. W ramach tej inwestycji Budros zbuduje dwa obiekty, które będą składać się z 30 lokali o różnej liczbie pomieszczeń.

Zainteresowani będą mieli wybór między dwu-, cztero- i pięciopokojowymi mieszkaniami. Obecnie Budros daje możliwość wypełnienia formularza zgłoszeniowego, na podstawie którego deweloper powiadomi o rozpoczęciu sprzedaży lokali.

Myśliwska 24

Drugim projektem zrealizowanym już przez Budrosa jest Myśliwska 24. W tym przypadku osiedle znajduje się w dzielnicy Morena i składa się dwóch, czteropiętrowych budynków. Łącznie powstało 68 mieszkań o różnym metrażu, najmniejsze lokale zajmują 45 m², natomiast te największe mają niemal 100 m² powierzchni.

Inwestycja ma bardzo wygodną lokalizację – od centrum Gdańska dzieli ją zaledwie 6 km. Rozwinięta wokół osiedla infrastruktura zapewnia najważniejsze instytucje i punkty usługowe na wyciągnięcie ręki.

Nowe Kowale Plus

Z kolei trzecia inwestycja – Nowe Kowale Plus – znajduje się w miejscowości Kowale – niedaleko gdańskiej obwodnicy. Z centrum Trójmiasta osiedle połączone jest bardzo dobrze skomunikowanym transportem publicznym, dzięki czemu nowi mieszkańcy nie będą musieli martwić się o sposób dotarcia do Gdańska i jego okolic.

W sumie osiedle składa się z czterech budynków z lokalami od 45 do 64 m². Warto zaznaczyć, że apartamenty z tej inwestycji objęte są programem „Mieszkanie bez wkładu własnego”.

Warto monitorować na bieżąco ofertę dewelopera, ponieważ oferuje on bardzo atrakcyjne rabaty na zakup mieszkania. Pod koniec maja skończył się jeden z nich – „Wiosenna promocja”, dzięki któremu klienci mogli zaoszczędzić nawet 33 tysiące złotych przy zakupie lokalu z inwestycji Nowe Kowale Plus.