Dzień Dziecka na Pomorzu. Darmowe przejazdy pociągami dla dzieci do 16 lat

Pierwszego czerwca dzieci do 16 lat będą mogły za darmo korzystać z pociągów realizujących przewozy regionalne. Promocja umożliwia dzieciom bezpłatne przejazdy pociągami na terenie całego Pomorza. To świetna okazja, by wybrać się na rodzinną wycieczkę i uczcić w ten sposób Międzynarodowy Dzień Dziecka.

Darmowy przejazd za okazaniem dokumentu ze zdjęciem

Z darmowych przejazdów pociągami na Pomorzu będą mogły skorzystać wszystkie dzieci, które nie ukończyły 16 roku życia. Młodsze dzieci nie muszą mieć przy sobie legitymacji, jednak w przypadku nastolatków konieczne będzie okazanie dowolnego dokumentu ze zdjęciem. Nad podróżującymi musi czuwać dorosły opiekun, który nie może liczyć na darmowy przejazd, ale może skorzystać z ulg dostępnych u przewoźników. Bezpłatne bilety będą dostępne 1 czerwca od 6:00 rano do 22:00 wieczorem.

Dzień Dziecka jest świetną okazją do spędzenia czasu w gronie najbliższych. Pomorze oferuje mnóstwo ciekawych, bardziej lub mniej znanych atrakcji i miejsc wartych zobaczenia. Warto skorzystać z możliwości oszczędzenia na biletach i zabrać swoje pociechy na wesołą wycieczkę.