Grupa na Facebooku Mamy bliżej Gdynia

Macierzyństwo mało kiedy jest tak cudowne i cukierkowe, jak próbują przekazać to media społecznościowe. W ramach wsparcia dla mam powstała grupa na Facebooku Mamy bliżej Gdynia.

Trudy macierzyństwa

Nie jest łatwo przebywać cały czas z dzieckiem. Tatusiowie malucha idą do pracy, babcie nie mieszkają w pobliżu, a nie każdego stać na zatrudnienie opiekunki. W takich sytuacjach mama musi przez cały czas przebywać z dzieckiem, które płacze, miewa kolki, ulewa mu się. Trudy macierzyństwa są na stałe wpisane w harmonogram wychowywania dzieci i żadne cukierkowe zdjęcia w Internecie tego nie zmienią. Dodatkowo nie można zapominać także o tym, że każde dziecko jest inne.

Mamy bliżej Gdynia

Pomocą dla mam mających trudniejsze momenty jest grupa na Facebooku Mamy bliżej Gdynia, na której będzie można poprosić o pomoc, poradę, spotkać się z innymi mamami, czy po prostu porozmawiać z dorosłą osobą przez telefon. Osoby przebywające cały czas z dziećmi nie są w najlepszych humorach, do tego dochodzi depresja poporodowa. Na wsparcie można liczyć w grupie Mamy bliżej Gdynia. Idealnie odnajdą się tam zarówno samotne matki, pracujące, jak i te, które praktycznie cały czas przebywają ze swoim dzieckiem.

One thought on “Grupa na Facebooku Mamy bliżej Gdynia

Dodaj komentarz