Raport z miejsca tragicznego zdarzenia drogowego w Różynach – siedem osób rannych

Na drodze krajowej numer 91, w malowniczej miejscowości Różyny, położonej w województwie pomorskim, miało miejsce dramatyczne zdarzenie. W wyniku kolizji dwóch samochodów osobowych, do której doszło na tym szlaku komunikacyjnym, siedem osób odniosło obrażenia.

Zaistniałe zdarzenie miało charakter czołowego zderzenia dwóch pojazdów. Do niebezpiecznego incydentu doszło krótko po godzinie 13. Miejsce tragicznego wypadku to odcinek drogi krajowej numer 91 w Różynach, na terenie powiatu gdańskiego, pomiędzy Pruszczem Gdańskim a Tczewem.

W efekcie tego tragicznego zdarzenia, siedem osób zostało poszkodowanych. Osoby te, w stanie rannej, zostały przewiezione do najbliższych szpitali znajdujących się w Tczewie i Gdańsku, gdzie otrzymały niezbędną pomoc medyczną.

Informacje na temat tego zdarzenia przekazał oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszczu Gdańskim, młodszy aspirant Karol Kościuk. Potwierdził on, że obaj uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi w momencie jego zaistnienia. Aktualnie, funkcjonariusze policji zajmują się wyjaśnianiem okoliczności tego tragicznego wypadku.